Teatre Principal

Propers esdeveniments

Data Dia Hora Títol
25 SET. DIUMENGE 18:00 SOPA DE PEDRES
27 SET. DIMARTS 20:15 MADAMA BUTTERFLY
02 OCT. DIUMENGE 19:00 EN DANSA!
05 OCT. DIMECRES 20:15 MAYERLING
12 OCT. DIMECRES 19:45 AIDA
16 OCT. DIUMENGE 18:00 L’ARC DE SANT MARTÍ I LA LLUNA
20 OCT. DIJOUS 20:15 LA BOHÈME
23 OCT. DIUMENGE 19:00 MONOPOLI
06 NOV. DIUMENGE 19:00 NORTHERN CELLOS
13 NOV. DIUMENGE 18:00 LA MOTXILLA DE L’ADA
16 NOV. DIMECRES 20:15 A DIAMOND CELEBRATION
27 NOV. DIUMENGE 19:00 EL FIL DEL SILENCI
08 DES. DIJOUS 20:15 EL TRENCANOUS
11 DES. DIUMENGE 18:00 AMB P DE PALLASO
18 DES. DIUMENGE 19:00 CHRISTMAS TIME WITH SWING ENGINE

Esdeveniments passats

Data Dia Hora Títol
21 SET. DIMECRES 19:00 PERIODISMO VIUSUAL SOBRE LA CRISIS CLIMÀTICA
18 SET. DIUMENGE 19:00 LES BONES INTENCIONS
04 SET. DIUMENGE 18:00 ROMANASUL FOLK ENSEMBLE
06 AG. - 27 AG. MULTIPLES DIES 10:00 FESTIVAL DE MÚSICA A LA GRUTA 2022
29 JUL. - 26 AG. MULTIPLES DIES 22:00 30è FESTIVAL DE JAZZ 2022
11 AG. - 15 AG. MULTIPLES DIES 0:00 LA PESTA 2022
27 JUL. DIMECRES 18:45 NORMA
01 JUL. DIVENDRES 18:45 LA FLAUTA MÀGICA
29 MAIG DIUMENGE 19:00 PLAISIR DES FEMMES
22 MAIG DIUMENGE 18:00 DREAMS
19 MAIG DIJOUS 20:15 EL LLAC DEL CIGNES
13 MAIG DIVENDRES 20:00 BLAUMUT
08 MAIG DIUMENGE 19:00 UNA TERÀPIA INTEGRAL
05 MAIG DIJOUS 20:15 LES NOCES DE FÍGARO
13 ABR. DIMECRES 19:45 LA TRAVIATA
10 ABR. DIUMENGE 18:00 VEGIN I PASSIN
03 ABR. DIUMENGE 19:00 UN ENIGMA MUSICAL
01 ABR. DIVENDRES 20:30 PREESTRENA DISC BLAUMUT
27 MARÇ DIUMENGE 19:00 MISTELA CANDELA SARSUELA
13 MARÇ DIUMENGE 19:00 BACH I TXAIKOVSKI: DÉU A LA TERRA
10 MARÇ DIJOUS 20:15 RIGOLETTO
06 MARÇ DIUMENGE 18:00 JO VAIG AMB MI
20 FEBR. DIUMENGE 19:00 OVELLES
14 FEBR. DILLUNS 20:15 ROMEU I JULIETA
13 FEBR. DIUMENGE 18:00 IMAGINA
06 FEBR. DIUMENGE 19:00 DE VUELTA A LO CLÁSICO
30 GEN. DIUMENGE 18:00 LA LLÀNTIA MERAVELLOSA
28 DES. - 03 GEN. MULTIPLES DIES 17:00 ESPECTACLES INFANTILS DE NADAL
23 DES. DIJOUS 18:30 CONCERT DE L’EMA, NADAL ’21
19 DES. DIUMENGE 19:00 LO NUESTRO
15 DES. DIMECRES 20:15 TOSCA
12 DES. DIUMENGE 18:00 EL MONSTRE DE COLORS
11 DES. DISSABTE 18:00 PATGESSA REIAL SHIVA-TAH
09 DES. DIJOUS 20:15 EL TRENCANOUS
03 DES. DIVENDRES 20:00 SANG
28 NOV. DIUMENGE 18:00 LES AV. DEL LLEÓ VERGONYÓS (TARDA)
28 NOV. DIUMENGE 12:00 LES AV. DEL LLEÓ VERGONYÓS (MATI)
21 NOV. DIUMENGE 17:00 7 RATOLINS, Cia. Petit Bonhom
20 NOV. DISSABTE 18:30 ESCENARIS SECRETS
20 NOV. DISSABTE 21:00 ESCENARIS SECRETS (ÒPERA)
07 NOV. DIUMENGE 19:00 BETH, ORIGEN
24 OCT. DIUMENGE 18:00 EN PERE DE LA PLAÇA
23 OCT. DISSABTE 20:30 MOGUER 1916
17 OCT. DIUMENGE 19:00 ALGUNS DIES D’AHIR
16 OCT. DISSABTE 20:30 ROIG, sobre Montserrat Roig
10 OCT. DIUMENGE 18:00 VERS PER ON
09 OCT. DISSABTE 20:30 EL TIEMPO DE LAS TORTUGAS
03 OCT. DIUMENGE 19:00 ES PRONUNCIA CAMÍ
26 SET. DIUMENGE 18:00 JOC DE CADIRES
19 SET. DIUMENGE 19:00 LES HISTÒRIES ES FAN MÚSICA